ZoNeCraft-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Minecraft Bulgarian Server
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Admina pravi gluposti

Go down 
АвторСъобщение
MitkoRosenov
Новобранец



Брой мнения : 1
Join date : 14.09.2012

Admina pravi gluposti Empty
ПисанеЗаглавие: Admina pravi gluposti   Admina pravi gluposti EmptyПет Сеп 14, 2012 7:25 am

ADMINE king zSHTOo mi zabrani pisaneto //mislq che znam lol! .Kogato ti provejdashe PVP eventa pirat pirat ti ni kaza dan e vlizame v adrenata Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation no az vleznah i vednaga izleznah Arrow Arrow no ti neee kazami ban za 10 min cheers cheers az ti se zizvinih kazvan sastite si dumi /sry/ sry/ i ot togava ne mi dava da pisha affraid affraid affraid no kak dori i logina si nemoga da napisha zashto li samo v tvoq sarvar e taka study study zashtoto kogato pravish neshto ti ne mislish ot posletstviqta nali Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil no posle razbirash che si postapisl greshno Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad i nakraq drug gubi a ne ti afro afro ha tova beshe nadqvam se da go OPRASISHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSSSHHSSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSSHSHHSHSSHHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHHSHSHSHSHSHSHSHSH Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation jocolor lol!
Върнете се в началото Go down
 
Admina pravi gluposti
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Admina-e-tup

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ZoNeCraft-BG  :: Проблем с играч-
Идете на: