ZoNeCraft-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Minecraft Bulgarian Server
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура за админ от Adg01 :D

Go down 
АвторСъобщение
Adg01
Новобранец



Брой мнения : 1
Join date : 01.12.2012

Кандидатура за админ от Adg01 :D Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура за админ от Adg01 :D   Кандидатура за админ от Adg01 :D EmptyСъб Дек 01, 2012 7:25 pm

1)Възрастова граница - 13(умен за възрастта си)
2) Ник в играта?-Adg01
3) Защо искате да станете админ? -Като начало не е зле в сървъра админите да обръщат повече внимание на играчите които искат помощ и е хубаво понякога да си правят по някоя шега с потребителите, използвайки плъгините (разбираси посли да си езвинят и да върнат ако има загубени итеми). Това ще привлече още играчи. Може да се правят масово клипчета за сървъра. Това бих правил аз, с позволение разбира се.
4) От къде сте? - От Видин.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра- Няма да се мазня като повецето хора просто от около месец два влизам и играя и признавам, че сървъра ми харесва.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и Да имам малко опит бях админ в един сървър и добре се справям с плъгини.
7) Скайп за връзка. Скайпът ми е: Allexxx_99 (надявам се възрастта да не е проблем защото в частно английско училище уча в група 8-9 клас и с английския съм добре)
Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура за админ от Adg01 :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура за админ
» Кандидатура за админ // T0oN1i
» Кандидатура за Админ на DmC4
» [Отхвърлен] Кандидатура за админ От: maglata
» Кандидат за админ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ZoNeCraft-BG  :: Кандидат за админ-
Идете на: