ZoNeCraft-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Minecraft Bulgarian Server
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SwiftyBacon
Модератор



Брой мнения : 3
Join date : 17.02.2012
Age : 25
Местожителство : Karlovo ,Bulgaria

[Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon Empty
ПисанеЗаглавие: [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon   [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon EmptyПет Фев 17, 2012 12:02 pm

1) Възрастова граница - 13
2) Ник в играта? - SwiftyBacon
3) Защо искате да станете админ? - Искам да стана админ ,защото обичам да помагам на хора ,лесно се сприятелявам и мога да работя с Плугини !
4) От къде сте? - От Карлово.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. - Днес за пръв път влезнах в сървъра (Братовчед ми Nikee ми го препоръча ) ,ако стана админ предполагам ,че ще влизам всеки ден освен ако имам някакви пречки !
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? - Ами имам известен опит в администраторството ,защото преди бях хоствал сървър за мен и моите приятели и си знам командите (но ако има плугини които незнам ,ще науча командите колкото мога по-бързо ! )
7) Скайп за връзка. - mg_qkiq или swiftybacon
Върнете се в началото Go down
Zieno
Админ
Zieno


Брой мнения : 11
Join date : 13.02.2012

[Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon   [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon EmptyПет Фев 17, 2012 12:11 pm

Здравей! Темата ти е направена добре, нямам забележки, надявам се ако те приемем да нямаме проблеми с теб.. От мен имаш ДА, нека да изчакаме другите отговори на админите.. Smile Късмет
Върнете се в началото Go down
http://zonecraft-bg.umbb.net
robertichko
Админ
robertichko


Брой мнения : 1
Join date : 14.02.2012
Age : 25
Местожителство : бургас

[Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon   [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon EmptyПет Фев 17, 2012 9:10 pm

От мен имаш ДА ти подпогна на сърварът с голям хъс без да искаш нищо в замяна !!!! rendeer
Върнете се в началото Go down
Zieno
Админ
Zieno


Брой мнения : 11
Join date : 13.02.2012

[Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon   [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon EmptyПет Фев 17, 2012 9:38 pm

Честито ти!!!
Върнете се в началото Go down
http://zonecraft-bg.umbb.net
Sponsored content





[Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon   [Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon Empty

Върнете се в началото Go down
 
[Приет] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // SwiftyBacon
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [Отхвърлен] Кандидат за админ в Minecraft сървъра //chipmunks2050
» [Отхвърлен] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // Valdrus
» [Примерна Тема] Кандидат за админ в Minecraft сървъра // Zieno
» [Отхвърлен] Кандидат за админ в Minicraft сървъра // 1flys0h1igh
» Кандидат за админ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ZoNeCraft-BG  :: Кандидат за админ-
Идете на: